جستجو

 

امروزه فناوري اطلاعات به مدد فناوري ارتباطات فراگيرشده و جهان را دگرگون ساخته است. گسترش ارتباطات و تكنولوژي رايانه‌اي با همگرايي و وحدت اين دو فرايند پرتكاپو و پويا شتابي مضاعف يافته و جامعه اطلاعاتي حاصل اين همراهي است . مهم‌ترين تغييراتي كه اين فناوري در جهان بوجود آورده، بوسيله مارشال مك لوهان در يك عبارت خلاصه شده است و آن "تبديل جهان به يك دهكده جهاني" است.بدين معنا كه مردم نقاط مختلف در كشورهاي سراسر كره زمين به مثابه ساكنان يك دهكده امكان برقراري ارتباط با يكديگر و اطلاع از اخبار و رويدادهاي جهاني را دارند.
ایران مانند دیگر کشورها، دارای شرکتهای بسیاری است که برای توسعه بازار خود به اینترنت وابسته‌اند. هدف بیشتر این شرکتها از پایگاههایی که در اینترنت ایجاد می‌کنند، همانا توسعه صادرات است. در این شرایط و با توجه به اقتضای فضای جامعه تصمیم بر آن گرفتیم که ما نیز یکی از گسترش دهندگان فن آوري اطلاعات و ارتباطاتو نیز شاید یکی از بهترین ارائه دهندگان  خدمات ارتباطی ، بر بستر اینترنت باشیم.در این گذار ، چالش عمده ای پیش روی ما بود، چون می‌بایست خدماتی عرضه کنیم که در کنار خدمات دیگران از سراسر ایران بر یک محمل قرار گیرند و بالطبع توقعات روز افزون مشتریان ما را برآورده سازد.
کيفيت خدمات ارائه شده به مشتريان مي تواند سبب ارتقا و يا سقوط اعتبار يک سازمان يا شرکت، در عرصه رقابتي موجود باشد.بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در ایران، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، توصعه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مجموعه آریاآنلاین ‌تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است. در حقيقت  با توجه به حوزه فعاليت متفاوت برای هر قشر پياده سازی شبکه ای متناسب با آن حيطه کاری امری ضروری به نظر ميرسد. که این عمر به بهترین شکل در این مجموعه شکل گرفته تا آماده خدمات رسانی به تمامی اقشار جامعه می باشد .


شرکت آریا آنلاین در زمینه اینترنت پرسرعت نماینده رسمی شرکت پشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز PAP به شماره 310/12/16727 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد ، گامی ‌که در سال 1387 آغاز کردیم محکم ، استوار و هدفی بلند مدت را توام بوده و تکیه گاهمان نخست پروردگار متعال و در مرحله بعد رضایت مشتریانمان می‌ باشد.


میزبانی مطمئن ، آریا آنلاین

 

 

                 شرکت آریاآنلاین،نماینده شرکت پیشگامان دارای مجوز دارای مجوز FCP به شماره ۱۷-۹۴-۱۰۰ در تاریخ ۹۴/۸/۱۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی


         © 2008 ، تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریاآنلاین میباشد

  
طراحی سایت توسط وبکده