جستجو

استفاده از سرویس آریاآنلاین همانند این است که شما یک خط تلفن دوم برای خود گرفته اید. امروزه امنیت و حفظ حریم خصوصی افراد از مهمترین اجزای شبکه های اینترنتی می باشد که شرکت آریاآنلاین با تلاش فراوان توانسته است امنیت بالا و کامل تماس های شما را تامیین نماید .

امکانات جانبی:

  • اختصاص کلمه عبور، برای مواقعی که می خواهید از نقاط مختلف ایران تماس بگیرید.
  • اختصاص شماره تلفن مبداء (Caller ID)، در مواردی که می خواهید فقط از شماره هایی خاص با شما تماس بگیرند.
  • اختصاص چندین شماره مقصد با تخصیص کد به شماره های مقصد خود.

توجه: این سرویس فقط برای تماس با شماره تلفن های خارج از کشور قابل استفاده است و کاربرد داخلی ندارد.

نحوه استفاده از این سرویس برای مشترکان آریاآنلاین :

برای استفاده از این سرویس کافیست که از مشترکین شرکت آریاآنلاین  باشید.


راهنمای استفاده :

پس از شماره گیری شبکه آریاآنلاین ، ابتدا زبان مورد نظر را انتخاب کنید. از شما خواسته می‌شود تا شماره‌ی رمز خود را وارد کنید.

پس از وارد کردن شماره‌ی رمز (PIN)، شماره مقصد مورد نظر را به بدون دو صفر وارد کنید و در انتها کلید مربع (#) را فشار داده، منتظر شنیدن صدای بوق آزاد شوید، ( برای استفاده از برقراری تماس بدون گرفتن شماره رمز(No Pin) هنگام خرید شماره های مبدا خود را به همکاران بخش فروش شرکت ذکر کنید).

 

#

شماره مقصد

شماره رمز

شماره شبکه


دقت فرمایید ، نحوه استفاده از سرویس تلفن بین المللی آریاآنلاین تفاوتهایی با سرویسهای حال حاضر موجود در بازار تلفنهای اینترنتی دارد، که از آن جمله می توان به سیستم (No Pin) اشاره کرد که شما با ذخیره شماره مبدأ دیگر مانند سرویسهای قدیمی نیازی به وارد کردن  شماره رمز (Pin) ندارید ، . همچنین با استفاده از سیستم ی دفترچه تلفن(Phone Book) دیگر نیازی به وارد کردن شماره مقصد نیست و دیگر نیازی به شماره گیری در هر بار ارتباط نمی باشد. ش

ما می توانید هنگام خرید این سیستم ها را بر روی pin code خود فعال نمایید .

به خاطر داشته باشید که با توجه به فاصله‌ی شما تا کشور مقصد ممکن است در شنیدن صدای بوق آزاد اندکی تاخیر به وجود آید، بنابراین به قدر کافی صبر کنید تا ارتباط برقرار شود و پس از آن با خاطری آسوده از کیفیت مکالمه، با مقصد مورد نظر صحبت کنید.

 

 

                 شرکت آریاآنلاین،نماینده شرکت پیشگامان دارای مجوز دارای مجوز FCP به شماره ۱۷-۹۴-۱۰۰ در تاریخ ۹۴/۸/۱۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی


         © 2008 ، تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریاآنلاین میباشد

    
طراحی سایت توسط وبکده