جستجو

برای راه‌اندازی سرویس ADSL سمت مشتری، در کلیه سیستم عامل‌ها و دستگاه‌ها نیاز به ارتباط از نوع PPPoE می‌باشد که در زیر به تشریح راه‌اندازی این ارتباط در سیستم‌ عامل‌های مختلف می‌پردازیم.

Windows 2000

۱. در سیستم عامل ویندوز 2000 برای استفاده از PPPoE ابتدا باید درایورآن را نصب کنید.


۲. پس از دانلود کردن درایور، آنرا Unzip کنید.

۳. سپس وارد کنترل پنل شده و منوی Network Connections شوید و بر روی Local Area Connection راست کلیک کنید و متعاقباً گزینه Properties را انتخاب کنید.

۴. در این مرحله روی گزینه Install کلیک نمایید.

۵. در منو باز شده گزینه Protocol را انتخاب کرده سپس روی آیکون Add کلیک کنید.

۶. در منو جدید Have Disk را انتخاب کرده سپس روی آیکون Browse کلیک نمایید.

۷. دراین قسمت از بین فایل‌های Unzip شده فایل NETPPP95 را انتخاب می‌کنیم.

۸. بر روی آیکون OK کلیک نمایید. پس از اتمام مراحل نصب گزینه PPP over Ethernet را خواهید دید، مجداد روی آیکون OK کلیک کنید.

۹. در این مرحله کنترل کنید که گزینه PPP over Ethernet در Local Area Connections Properties انتخاب و فعال شده است یا نه، در صورت نیاز آنرا انتخاب نمایید.

۱۰. در این قسمت از منوی Start گزینه Run را انتخاب نموده، سپس عبارت Raspppoe را در این قسمت تایپ کرده و روی آیکون OK کلیک نمایید.

۱۱. در این قسمت کارت شبکه خود را انتخاب کرده، سپس بر روی گزینه Create a Dial-Up Connection for the Selected Adapter کلیک کنید.

۱۲. در این مرحله آیکون Connection بر روی صفحه Desktop اضافه می‌شود که با باز کردن Connection و وارد نمودن Username و Password و کلیک بر روی گزینه Dial ارتباط برقرار خواهد شد.

 

                 شرکت آریاآنلاین،نماینده شرکت پیشگامان دارای مجوز دارای مجوز FCP به شماره ۱۷-۹۴-۱۰۰ در تاریخ ۹۴/۸/۱۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی


         © 2008 ، تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریاآنلاین میباشد

    
طراحی سایت توسط وبکده