جستجو


1-  سرویس‌های آریا آنلاین را چگونه می‌توانم تهیه کنم؟

 برای تهیه هر یک از خدمات آریا آنلاین لازم است فقط یکبار به محل شرکت مراجعه نمایید.

-2  آیا می‌توان بدون حضور در شرکت و تنها با تلفن مشترک خدمات بی‌سیم، ADSL و Voip یا Dialup شد؟


 چرا که نه! همکاران بخش فروش در تمام مواردی که مطرح شد آماده ارائه خدمات به شما علاقمندان به سرویس‌های آریا آنلاین هستند. شما می‌توانید با تکمیل نمودن « فرم درخواست اشتراک » بر روی وب‌سایت حتی بدون تماس تلفنی، تقاضای خود را اعلام کرده تا کارشناسان ما به درخواست شما رسیدگی نمایند، تمامی پیگیری‌های لازم بدون مراجعه حضوری انجام شده و می‌توانید از خدمات ما بهره‌مند شوید. بسیار خوشحال می‌شویم که شما را در جمع خانواده مصرف کنندگان خدمات آریا آنلاین  ببینیم .


 
-3 آیا شرکت روزهای تعطیل برای نصب سرویس اقدام می‌کند؟


سرویس‌های بی‌سیم احتیاج به نصب از طرف شرکت ندارد و مشترکین به راحتی می‌توانند به تنهایی با مطالعه راهنمای نصب از آن بهرمند شوند، و چنانچه در این راه به مشکلی برخورد کند، همکاران ما در قسمت پشتیبانی فنی به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات تلفنی جهت رفع مشکل هستند. اما برای نصب سرویس های ADSL به دلیل نیاز به همکاری با مخابرات منطقه ای که مشترک در آن قرار دارد، در حال حاضر این امکان وجود ندارد که در روزهای تعطیل اقدام به راه‌اندازی سرویس ADSL نماییم.

 

                 شرکت آریاآنلاین،نماینده شرکت پیشگامان دارای مجوز دارای مجوز FCP به شماره ۱۷-۹۴-۱۰۰ در تاریخ ۹۴/۸/۱۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی


         © 2008 ، تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریاآنلاین میباشد

    
طراحی سایت توسط وبکده