جستجو

 

شرکت آریا آنلاین بعنوان اپراتور سراسری وایمکس در ایران این امکان را جهت سازمانها ، نهادها و شرکتهای بزرگ ایجاد نموده است تا بتوانند بطور مستقیم و بدون واسطه جهت تهیه این سرویس برای کارمندان خود با بخش فروش مستقیم شرکت تماس حاصل نموده و از مزایای یک مشتری انبوه شرکت آریا آنلاین بهره مند شوند. از جمله این مزایا میتوان به موارد زیر اشاره نمود.


ارایه‌ی تخفیف ویژه در خرید انبوه


اگر سازمان‌های طرف قرارداد یا متقاضی خدمات وایمکس قصد خرید انبوه داشته باشند، شرکت آریا آنلاین بسته به حجم قرارداد تخفیف قابل‌توجهی را به این سازمان‌ها ارایه می‌دهد. تخفیف قابل ارایه به سازمان‌های مختلف، با تعداد خرید سازمان رابطه‌ی مستقیم دارد.


ارایه‌ی خدمات Postpaid


در این طرح، مشترکین سازمانی تنها هزینه‌ی مودم را به شرکت آریا آنلاین پرداخت می‌کنند. طبیعتاً با این شیوه، هزینه‌ی اولیه‌ی طرح برای سازمان‌ها بسیار کم‌تر و قابل‌پرداخت‌تر خواهد بود .پس از راه‌اندازی خدمات، میزان مصرف کاربر است که هزینه‌ی پرداختی او را مشخص می‌کند و مشترکین کم‌مصرف و متوسط‌مصرف با استفاده از این طرح صرفه‌جویی بسیار زیادی خواهند کرد.


 

تعریف خدمات خاص و جدید ویژه‌ی سازمان‌ها


شرکت آریا آنلاین برای سازمان‌هایی که اقدام به خرید انبوه کرده‌اند این امکان را فراهم کرده است که بسته به نیاز و نوع مصرف کاربران سازمان، خدمات کاملاً جدیدی براساس سفارش سازمان تعریف شود. ارایه‌ی این نوع خدمات و سرویس‌های سفارشی‌سازی‌ شده از مهم‌ترین مزایای شرکت آریا آنلاین است.

خدمات پشتیبانی VIP ویژه‌ی سازمان‌ها


از دیگر مزایای بزرگی که رضایت‌مندی این گروه از مشترکین را به بالاترین حد خود خواهد رساند، امکان ارایه‌ی خدمات VIP برای افراد خاصی است که از طرف سازمان معرفی می‌شوند. به منظور این نوع پشتیبانی، به نفراتی اعم از اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد سازمان، شناسه‌های خاصی اختصاص می‌یابد تا با بالاترین اولویت پشتیبانی شوند و در صورت وجود موارد خاص حتی از مزایای پشتیبانی حضوری نیز بهره‌مند شوند.

نصب در کوتاه‌ترین زمان ممکن

 

نصب در کم‌ترین زمان ممکن و مدیریت آن توسط گروه فنی، یکی از نقاط قوت شرکت آریا آنلاین در قراردادهای سازمانی است. در شرایط عادی، پس از ثبت ‌نام میانگین 1 روز زمان برای هر نصب لازم است.

 

                 شرکت آریاآنلاین،نماینده شرکت پیشگامان دارای مجوز دارای مجوز FCP به شماره ۱۷-۹۴-۱۰۰ در تاریخ ۹۴/۸/۱۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی


         © 2008 ، تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریاآنلاین میباشد

    
طراحی سایت توسط وبکده