جستجو
 پیش از سفارش خدمات +ADSL2 مطمئن شوید که خط تلفنی که برای دریافت خدمات اینترنت پرسرعت از آن استفاده خواهید کرد، در محدوده‌ی سرویس دهی آریاآنلاین  قرار دارد.  بررسی پوشش خدمات ADSL

 یادآوری این نکته ضروری‌ست که اینترنت پرسرعت یا ADSL تنها بر روی زوج سیم‌های مسی قابل ارایه است. بنابراین اگر خط تلفن شما به وسیله فیبر نوری از مرکز مخابرات تامین شده است امکان راه‌اندازی خدمات ADSL اینترنت پرسرعت  بر روی آن وجود ندارد. در این صورت، توصیه می‌کنیم با کارشناسان شرکت آریاآنلاین تماس بگیرید تا راهکار جایگزین را به شما پیشنهاد کنند.

نکاتی درباره‌ی مراحل انجام کار جلب می‌کنیم:

  • زمان‌های ارایه شده، تقریبی‌ست و بسته به آن که سفارش در چه روزی از هفته (ابتدا یا پایان هفته) ثبت شده باشد، می‌تواند متفاوت باشد، روزهای پنج شنبه و جمعه به عنوان روز کاری مخابرات به حساب نمی آیند.
  • همان طور که مشاهده می‌فرمایید، بخشی از زمان یادشده خارج از اختیار شرکت آریاآنلاین است و می‌تواند بسته به مرکز مخابراتی متغیر باشد.
  • گاهی ممکن است اختلالاتی در خط تلفن پس از رانژه شدن باشد که در این صورت، باید این اختلال توسط مرکز مخابراتی پس از نصب بر طرف گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 شرکت آریاآنلاین،نماینده شرکت پیشگامان دارای مجوز دارای مجوز FCP به شماره ۱۷-۹۴-۱۰۰ در تاریخ ۹۴/۸/۱۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی


         © 2008 ، تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریاآنلاین میباشد

    
طراحی سایت توسط وبکده