جستجو

در این صفحه شما می توانید متناسب با پرسش یا درخواستی که دارید، با بخش های مختلف شبکه سراسری آریاآنلاین ارتباط برقرار نمایید. در ادامه هر یک از بخش های این صفحه، به اختصار معرفی شده تا شما در کمترین زمان به پاسخ نیاز خود دست یابید ، همکاران ما در شرکت آریاآنلاین همواره آماده پاسخ گویی به سئوالات شما در زمینه‌های مختلف فروش خدمات، رفع مشکلات فنی و خدمات پس از فروش به شما مشترکین عزیز می باشند.


اطلاعات تماس با واحدها :

در این بخش اطلاعات تماس شرکت آریاآنلاین معرفی شده است.

 

ارتباط مستقیم با مدیرعامل :

 

همه مشتریان خدمات آریاآنلاین می توانند "بدون واسطه" با مدیرعامل این شرکت مکاتبه کرده و سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را به اطلاع ایشان برسانند. ترتیبی اتخاذ شده تا در اسرع وقت پاسخ سوالات ارسالی، توسط شخص مدیرعامل، برای فرستنده ارسال شود, شما می توانید با کلیک بر روی ارتباط مستقیم با مدیر عامل   ارتباط خود را با مدیریت آریاآنلاین برقرار نمایید .


ارسال پیام مستقیم :

 

چنانچه مایل هستید با هر یک از واحدهای  شبکه سراسری آریاآنلاین به صورت جداگانه مکاتبه نمایید، این امکان فراهم شده تا در این بخش مطالب خود را بر اساس انتخاب "گیرنده" تنظیم و با مشخص کردن موضوع برای واحد مورد نظر ارسال نمایید. کلیه مکاتبات در وب سایت شبکه آریاآنلاین از طریق نشانی پست الکترونیکی هر یک از واحدها می باشد که اطلاعات آن به تفکیک در بخش "اطلاعات تماس " آمده است.

 

 

 

 

 


همکاران ما در شرکت آریاآنلاین  همواره آماده پاسخ گویی به سئوالات شما در زمینه‌های مختلف فروش خدمات، رفع مشکلات فنی و ... هستند. شماره تلفن‌ها و آدرس‌های پست الکترونیک زیر به شما کمک می‌کند تا هر چه سریعتر بتوانید با ما در تماس باشید.

 

 

واحد فروش و پشتیبانی :

   
   

 آدرس ایمیل پشتیبانی :

  support@ariaonline.co
   
 آدرس ایمیل بخش فروش : sales@ariaonline.co
   
 آدرس ایمیل بخش ADSL2 : adsl@ariaonline.co
   
ارسال

 
 

                 شرکت آریاآنلاین،نماینده شرکت پیشگامان دارای مجوز دارای مجوز FCP به شماره ۱۷-۹۴-۱۰۰ در تاریخ ۹۴/۸/۱۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی


         © 2008 ، تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریاآنلاین میباشد

    
طراحی سایت توسط وبکده