جستجو
 

    
 

 حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات

 

مشترک گرامی؛ شبکه سراسری آریا آنلاین  با هدف " آریا آنلاین برای همه" فعالیت خود را آغاز کرده و درصدد است با ارائه خدمات مطلوب و پشتیبانی مناسب سرویس‌ها، کیفیت خدمات ارائه شده و رضایت مشترکین را افزایش دهد. به همین منظور و در راستای تحقق این اهداف، به عنوان یکی از شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت، از شش ماه دوم سال 1389 اقدام به ایجاد واحد Customer care نموده است. با توجه به نقش انکارناپذیر رضایت مشتری در کلیه بازارهای جهانی، این واحد در کلیه شرکت‌های معتبر دنیا جهت رفع نیازهای مشترکین و برقراری ارتباط و هماهنگی آنها با شرکت وجود داشته گرچه در کشور ما به درستی شناخته نشده است. در واقع این واحد به عنوان نماینده مشترکین عمل کرده و بر کلیه مراحل فرآیند ارائه خدمات نظارت دارد.

از همان لحظه ابتدایی بوجود آمدن مشکل احتمالی برای مشترک، فعالیت بخش حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات آغاز می‌شود و تا کسب رضایت کامل مشترک ادامه دارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل در روند ارائه خدمات، وارد عمل شده و موانع موجود برای تحقق این امر را از میان بردارد. این واحد ملزم به پیگیری هرگونه شکایت و انتقاد در هنگام بروز مشکلات بوده، اگر در هر مرحله از روابط میان مشترک و شرکت خللی ایجاد شود، این بخش با توجه به حقوق قانونی مشترکین و در چارچوب قراردادهای خود اقدام نموده و بررسی‌های لازم را در این زمینه انجام می‌دهد تا تمامی مشترکین بتوانند سرعت و کیفیت بالای سرویس‌های آریا آنلاین را تجربه کنند .


ساعت كار شنبه تا چهارشنبه، 9 الی 17 و روزهای پنج شنبه 9 الی 13 می باشد.
ضمنا پشتیبانی 24 ساعته آریا آنلاین ، در ساعت غیر اداری پاسخگوی سوالات و شکایات اولیه مشتریان بوده و ایشان را تا کسب نتیجه مطلوب راهنمایی می كند.

 


راه‌های ارتباطی با حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات


-1 ثبت شکایت در فرم انتقادات و پیشنهادات ، بر روی وب سایت شرکت آریا آنلاین و پیگیری آن .
-2 تماس تلفنی به شماره
-3 ارسال فکس به شماره 
 4-ارسال E-mail به نشانی‌ : support@ariaonline.co

 

    
 

                 شرکت آریاآنلاین،نماینده شرکت پیشگامان دارای مجوز دارای مجوز FCP به شماره ۱۷-۹۴-۱۰۰ در تاریخ ۹۴/۸/۱۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی


         © 2008 ، تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریاآنلاین میباشد

    
طراحی سایت توسط وبکده